Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DOD Hummer, kamerë për motoçikletë

Kodi i produktit:
219563
Diagonalja e panelit LCD ["]:
1,5
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Stabilizues imazhi:
Shtrirja maksimale [°]:
110
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

402.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Takohuni me këtë përfaqësues të kamerave të dizajnuara për t'u përdorur në lëvizje në rrugën tuaj drejt motoçikletës. DOD Hummer është një aparat fotografik i lehtë dhe i papërshkueshëm nga uji i projektuar për të regjistruar video me cilësi të plotë Full HD nga udhëtimet tuaja. Ashtu si një kamerë automatike, ky aparat do të jetë i dobishëm për zgjidhjen e një sërë situatash kontradiktore që mund të ndodhin gjatë ngasjes në rrugë. DOD Hummer nxit në Full HD me 1920 x 1080 video. Me cilësi Full HD, ju mund të njohni lehtësisht të gjitha detajet që ju nevojiten, të tilla si ID të automjeteve të tjera, fytyrat e karakterit, shenjat e komunikacionit dhe kështu me radhë, kështu që ju mund të përdorni çdo shtënë që ju merrni në çdo kohë si një mjet provash. Përveç fotografive të mëdha të marra ditën dhe natën, gjithashtu do të vlerësoni një mori karakteristikash dhe veçori të tjera të mrekullueshme si: mbështesni teknologjinë Wi-Fi për të ndarë fotot me të tjerët në çdo kohë, kudo. G-sensor tani është një pjesë e përbashkët e të gjitha kamerave, prandaj nuk është çudi që ajo të jetë pjesë e pajisjeve edhe për kamerat e dizajnuara për motoçikleta. Sensori G automatikisht bllokon skedarët video kur zbulohet forca jonormale ose e tepruar e ndikimit për të shmangur mbivendosjen e skedarëve duke regjistruar në një lak. Kamera Full HD projektuar për motoçikleta me një ekran LCD 1.5 "Kamera kap 30 fotot në sekondë Kamera është i papërshkueshëm nga uji me mbulim IPX6, mbështet teknologjinë Wi-Fi dhe përmban një numër karakteristikash të tjera si: regjistrimi automatik dhe regjistrimi i mbylljes, Procesor GPS, teknologji WDR për fotografi të përsosur edhe në dritë të ulët, lente qelqi me 6 shtresa, sensor CMOS 14M pixel, G-sensor, regjistrim loop, 110 ° widescreen, 32 GB micro SDHC card support. kamera ka një pirg 1/4 "për mbajtësin dhe një bateri litium-jon të integruar me kapacitet prej 750 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
1,5
EAN:
4717954141500
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Jashtme:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
55-031
Lloji i kamerës:
Për makinë, për motoçikletë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSDHC
Përmasat (mm):
110 x 52 x 56,5
Pesha [g]:
168
Prodhuesi:
DOD
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
14 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Shtrirja maksimale [°]:
110
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Micro USB, WiFi

Bashkangjitja DOD Hummer edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE