Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamera D-Link DCS-932L

Kodi i produktit:
91969
Çertifikim IP:
Brendshëm
Pamje në errësirë (ndriçim IR):
5m
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Stabilizues imazhi:
Nuk ka

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerat D-Link janë një zgjedhje e fuqishme e sigurisë për shtëpinë tuaj apo zyrën me një menaxhim të thjeshtë dhe një mbikëqyrje të largët të shërbimit mydlink. Kamera D-Link DCS-932L vjen me një madhësi kompakte, illuminator IR LED të integruar për teknologji night vision WiFi, transferues të ndjeshëm, funksione, dërgimin e alarmeve në e-mail kur detektohen lëvizje dhe mikrofonat e integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
Brendshëm
Dizajni i kamerës:
Cube
EAN:
7900693553490
Funksione:
Njoftime përmes email-it, dërgim të fotove në email, detektim të lëvizjeve
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
5VDC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Imazhe në sekondë:
30
Kodi i prodhuesit:
DCS-932L/E
Kompresim të videove :
MJPEG
LAN:
Lansuar:
27 Maj 2011
Lloji i lentës:
Fikse
Mediat incizuese:
Nuk ka
Numri i pamjeve të shfaqura:
1
Objektiv:
5,01mm
Pamje në errësirë (ndriçim IR):
5m
Port dalës për alarm:
0
Port hyrës për alarm:
0
Prodhuesi:
D-Link
Rezolucioni:
640 x 480
Senzor:
CMOS
Senzori:
1/5" CMOS
Shikimi [°]:
45.3
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
30
Stabilizues imazhi:
Nuk ka
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE