Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Cowon Car Black Box AW1, 32GB, e argjendtë

Kodi i produktit:
153334
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,7
EAN:
8809290185150
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

406.50 
Ju kurseni : 181.00   (45%)
225.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Cowon prezanton një inovacion në fushën e kamerave digjitale. Cowon Car Black Box AW1 është një i kamerë digjitale e dizajnuara për veturë, e që mund të përdoret p.sh në demonstrimin e aksidenteve të trafikut. Kamera Cowon ka kënd të kthyeshëm prej 140 shkallë, çka ju mundëson edhe kapjen e detajeve më të thella. Veç kësaj, karakterizohet me lehtësi të përdorimit dhe aplikimit. Kamera Cowon është i pajisur me një sensor të fuqishëm CMOS, i cili ju mundëson incizim me rezolucion 1920 x 1080pix. Videot mund të regjistrohen në memorien e brendshme 32GB ose në kartën microUSB deri në 32GB (nuk përfshihet).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,7
EAN:
8809290185150
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kapaciteti i memories së brendshme [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
8809290185150
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Argjendtë
Përmasat (mm):
38 x 38 x 102
Prodhuesi:
COWON
Teknologjia:
USB, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Cowonglobal.com

Bashkangjitja Kamerë Cowon Car Black Box AW1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE