Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë për automjet MiVue C320

Kodi i produktit:
208753
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
4710887988662
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MiVue C320 është një kamerë kompakte, diskrete dhe me peshë të vogël. Kamera Full HD 1080 mund t'i xhirojë udhëtimet tuaja duke funksionuar si një dëshmitar okular personal në rrugë. Në rast të ndonjë aksidenti, gjithmonë do t'i keni xhirimet e asaj që ka ndodhur. Me ndihmën e aplikacionit që posedon MiVue, ju mund t'i shpërndani xhirimet në Facebook dhe YouTube. Kamera posedon G-sensor treboshtor, auto xhirim nga momenti i ndezjes së veturës, si edhe ekran prej 2.7 inç.

Vlerësimet

10she
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
4710887988662
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
5415N5300004
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
62.2 x 51.2 x 37.4
Pesha [g]:
58
Prodhuesi:
Mio
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për automjet MiVue C320 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE