Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë për telefon Insta360 Air Micro

Kodi i produktit:
203432
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
842126100116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MO-001-0002
Pesha [g]:
26,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 
Ju kurseni : 7.00   (5%)
147.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kamerë tejet kompakte me këndë pamore prej 360 shkallë. E dizajnuar për telefona të platformave Android si dhe për laptop e kompjuter. Xhiron edhe kura ka ndriçim të ulët falë hapjes f / 2.4. Mund të kap foto me rezolucion deri në 3008 x 1504 px. Lidhja bëhët përmes një kabllo USB micro. Peshon 26.5 g dhe madhësi 38 x 39.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
842126100116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MO-001-0002
Pesha [g]:
26,5
Prodhuesi:
Insta360
Teknologjia:
Micro USB
Ueb-i i prodhuesit:
Insta360.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE