Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë TrueCam A5 Pro WiFi, FullHD, ekran 2.7 "

Kodi i produktit:
220374
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Shtrirja maksimale [°]:
130
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Rezolucioni i imazheve [Mpx]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

197.50 
Ju kurseni : 46.00   (23%)
151.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TrueCam A5 Pro WiFi është një videokamera HD, e fuqishme, e plotë HD e përshtatshme për përdorim të makinave, për shembull në rastin e një aksidenti të trafikut ose vetëm për ngasje. Me një imazh të mprehtë dhe të detajuar me Full HD, ju mund t'i kuptoni lehtësisht të gjitha detajet, siç janë targat e licencës, shenjat rrugore, dhe shifrat njerëzore. Kamera profesionale TrueCam A5 Pro WiFi përmban 3 mega CMOS sensor, një sensor të fuqishëm të modës së natës që lejon regjistrimin FullHD 1920 x 1080 me definicion të lartë me 30 korniza për sekondë. Kamera regjistron videot në kartat e memories microSD deri në 32GB (të cilat nuk përfshihen) dhe përfshin gjithashtu një ekran LCD me diagonale 2.7 . Kamera ka një bateri të integruar 410 mAh Li-Ion dhe mbështet 12 dhe 24V fuqi. Poashtu, prania e një porti USB dhe imazhe të regjistruara mund të paraqiten direkt nëpërmjet teknologjisë HDMI të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
8594175351958
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
103 x 51 x 40
Prodhuesi:
TrueCam
Rezolucioni i imazheve [Mpx]:
12
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Shtrirja maksimale [°]:
130
Teknologjia:
HDMI, USB, WiFi

Bashkangjitja Kamerë për veturë TrueCam A5 Pro WiFi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE