Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë sigurie IP iGET SECURITY M3P18v2, HD

Kodi i produktit:
236536
EAN:
8594177651070
Fokus:
Kamerë, sisteme sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M3P18v2
Lansuar:
15. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrollojeni shtëpinë, zyrën, garazhën apo çdo objekt tjetër me ndihmën e kamerës iGet Security M3P18v2 e cila ju mundëson t'i shihni të gjitha objektet në celularin tuaj me softuerin specifik të kamerës. Kamera me alarm mund të instalohet shumë lehtë dhe jo vetëm që ju ofron siguri vizuale por ajo mund të kontrolloj temperaturën. të telekomandoj pajisjet elektrike dhe prizat e ndryshme. Kamera inçizon me rezolucion 1080p Full HD, ka IR vision të natës deri në 30 metra largësi, ka gjatësi fokale 4mm dhe ka hapësirë për kartelë të memories SD për kapacitet deri në 128GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594177651070
Fokus:
Kamerë, sisteme sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M3P18v2
Lansuar:
15. 5. 2018
Prodhuesi:
IGET
Protokol:
Sipas dëshirës

Bashkangjitja Kamerë sigurie IP iGET SECURITY M3P18v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE