Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë sigurie Vivotek IP8160, 1920 x 1080, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC

Kodi i produktit:
215627
Çertifikim IP:
Brendshëm
Objektiv:
2,8mm
Stabilizues imazhi:
Nuk ka
Shikimi [°]:
113
Senzori:
1/2,9" CMOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

236.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kamerë kompakte me dimensione 66 x 39 mm dhe peshë 101 g pa mbajtëse. Kjo kamerë sigurie është e pajisur me një senzor që jep video 2 Mpx në rezolucion 1920 x 1080 px me një normë të shkëlqyer prej 30 kornizash për sekondë. Falë modalitetit të natës me IR LED të integruar brenda intervalit deri në 8 m dhe filtrit mekanik të prerjes IR, kamera është e përshtatshme për të vëzhguar 24 orë në ditë. Energjia që konsumohet nga ky produkt është deri në 5.5 W. Kamera ka një mikrofon të integruar dhe altoparlant për transmetimin audio të dyanshëm me optimizimin AEC. Kamera ka një slot për karta micro SDXC për t'i ruajtur të dhënat. Ajo furnizohet me energji nga lidhësi micro USB ose PoE. Kamera lidhet përmes një lidhësi RJ45 dhe mbështet rrjetet 10/100 Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
Brendshëm
Dizajni i kamerës:
Cube
EAN:
4712123676999
Funksione:
Detektim të lëvizjeve
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Imazhe në sekondë:
30
Kodi i prodhuesit:
IP8160
Kompresim të videove :
H.264, MJPEG
LAN:
Lloji i lentës:
Fikse
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Numri i pamjeve të shfaqura:
3
Objektiv:
2,8mm
Pamje në errësirë (ndriçim IR):
8m
PoE:
Port dalës për alarm:
0
Port hyrës për alarm:
0
Prodhuesi:
Vivotek
Rezolucioni:
1920 x 1080
Senzori:
1/2,9" CMOS
Shikimi [°]:
113
Stabilizues imazhi:
Nuk ka
WDR:
Digjital

Bashkangjitja Kamerë sigurie Vivotek IP8160 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE