Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamera IP D-Link DCS-936L

Kodi i produktit:
201509
Çertifikim IP:
Brendshëm
Pesha [g]:
140
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
Teknologjia:
WiFi
Stabilizues imazhi:
Nuk ka

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera HD Wi-Fi Ka DCS-936L është një kamerë e shkathët me një gamë të gjerë të karakteristikave që i’u ndihmojnë të monitoroni në mënyrë efikase shtëpinë ose zyrën tuaj dhe atë me rezolucion të kualitetit të lartë HD. Dizajni unik revolucionar me kokë rrotulluese dhe lente me kënd të gjerë mundëson monitorimin e lehtë të të gjithë dhomës, duke ofruar një pasqyrë të tërësishme të asaj që ndodh gjatë ditës dhe natës. Përmes mydlink sigurohet detektimi i zërit dhe lëvizjeve si dhe operimi i lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
Brendshëm
Dizajni i kamerës:
Cube
EAN:
7900694283648
Funksione:
Detektim të zërit dhe lëvizjeve, njoftime përmes email-it, dërgim të fotove në email, ruajtje e fotove në kartë të memories
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
5VDC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Imazhe në sekondë:
30
Kodi i prodhuesit:
DCS-936L
Kompresim të videove :
H.264, MJPEG
Lansuar:
26 Tetor 2016
Lloji i lentës:
Fikse
Mediat incizuese:
MicroSD
Numri i pamjeve të shfaqura:
3
Objektiv:
2,45mm
Pamje në errësirë (ndriçim IR):
5m
Pesha [g]:
140
Port dalës për alarm:
0
Port hyrës për alarm:
0
Prodhuesi:
D-Link
Rezolucioni:
1280 x 720
Senzor:
CMOS
Senzori:
1/4" CMOS
Shikimi [°]:
112
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
30
Stabilizues imazhi:
Nuk ka
Teknologjia:
WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE