Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë MIO MiVue 785 GPS

Kodi i produktit:
216106
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
179.50 
Ju kurseni : 18.00   (10%)
161.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me kamerën MiVue 785, ju gjithmonë do të keni prova se çfarë në të vërtetë ndodhi në rrugë. Kjo kamerë moderne dhe me cilësi të lartë posedon rezolucion Full HD 1080p në 30 fps. Ka një ekran touchscreen prej 2.7'' me kënd 140°. Ka alarme të kamerës për rritje të shpejtësisë. Hapësirë për kartë microSD deri në 128GB (20 orë regjistrim i pandalur). Xhamin optik F2.0 për pamje të mrekullueshme gjatë natës. Posedon edhe GPS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Mio
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për veturë MIO MiVue 785 GPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE