Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Alarm Hyundai AC 321, i bardhë

Kodi i produktit:
199863
EAN:
8592417060965
Energji:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
141
Kodi i prodhuesit:
HYUAC321W

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrini të informuar për kohën ditë dhe natë me këtë alarm të përshtatshëm nga kompani Hyundai. Alarmi nuk do ju njoftoj vetëm për kohën, por me tu zgjuar në mëngjes, ai do ju njoftoj edhe për ditën si dhe për temperaturën brenda. Ju do ta çmoni gjithashtu edhe opsionin Snooze nëse e pëlqeni gjumin por prapë nuk do dëshironit të vonoheshit. Koha është e kontrolluar nga sinjali DCF 77 dhe ju mund të zgjedhni mes formatit 12 apo 24 orësh. Dimensionet e alarmit janë 7.48 x 14.10 x 4.7 cm dhe peshon 168 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417060965
Energji:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
141
Kodi i prodhuesit:
HYUAC321W
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
74,8
Orë me alarm:
Orë me radio:
Pesha [g]:
168
Prodhuesi:
Hyundai
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
-10/+50
Trashësia [mm]:
47

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE