Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Alarm Hyundai AC 321, i bardhë

Kodi i produktit:
199863
EAN:
8592417060965
Energji:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
141
Kodi i prodhuesit:
HYUAC321W

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrini të informuar për kohën ditë dhe natë me këtë alarm të përshtatshëm nga kompani Hyundai. Alarmi nuk do ju njoftoj vetëm për kohën, por me tu zgjuar në mëngjes, ai do ju njoftoj edhe për ditën si dhe për temperaturën brenda. Ju do ta çmoni gjithashtu edhe opsionin Snooze nëse e pëlqeni gjumin por prapë nuk do dëshironit të vonoheshit. Koha është e kontrolluar nga sinjali DCF 77 dhe ju mund të zgjedhni mes formatit 12 apo 24 orësh. Dimensionet e alarmit janë 7.48 x 14.10 x 4.7 cm dhe peshon 168 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417060965
Energji:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
141
Kodi i prodhuesit:
HYUAC321W
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
74,8
Orë me alarm:
Orë me radio:
Pesha [g]:
168
Prodhuesi:
Hyundai
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
-10/+50
Trashësia [mm]:
47

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE