Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Alarm Oregon RRM222PBK

Kodi i produktit:
199766
EAN:
4891475156059
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RRM222PBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Alarmi Oregon Scientific RMR222PBK paraqet kohën, datën dhe ditën si dhe temperaturën në ° C apo ° F. Ndërsa, pasi që koha kontrollohet nga radio sinjali DCF-77, atëherë nuk do të keni nevojë që ta rregulloni atë pasi që kjo bëhet në mënyrë automatike. Alarmi është i pajisur edhe me funksionin Snooze, i cili mundëson që alarmi të përsëritet çdo 8 minuta. Të dhënat për kohën mund edhe të projektohen në mur me ngjyrë të kuqe përmes projektorit i cili mund të rrotullohet deri në 180 shkallë sipas nevojës. Dimensionet a orës me alarm janë 175 x 95 x 50 mm. Të bashkangjitur ka edhe një sensor të bardhë pa kabllo që është i papërshkueshëm nga uji me mundësi funksionimi deri në 50 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891475156059
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RRM222PBK
Lansuar:
5 Tetor 2016
Madhësia e ekranit [mm]:
118 x 57
Orë me alarm:
Orë me radio:
Përmasat [mm]:
22 x 200 x 80
Pesha [g]:
224
Prodhuesi:
Oregon Scientific
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
-5/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-20/+60
Ueb-i i prodhuesit:
Oregonscientific.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE