Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë me alarm Sencor SDC 7200

Kodi i produktit:
244329
EAN:
8590669243389
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
138
Kodi i prodhuesit:
8590669243389
Lansuar:
5. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SDC 7200 është orë digjitale që do ju ndihmoj të zgjoheni në mëngjes me freski dhe të harroni brengosjën që do të arrini vonë në punë, në shkollë apo në aktivitete të tjera. Përpos kësaj ora ju shfaq orën e saktë, datën dhe temperaturën e dhomës. Aksesori vjen i pajisur me ekran të madh me 3 lloje të ndryshme të ngjyrave dhe 3 nivele të ndryshme të shkëlqimit, vjen me madhësi prej 68 x 138 x 47 mm si dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669243389
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
138
Kodi i prodhuesit:
8590669243389
Lansuar:
5. 9. 2018
Lartësia [mm]:
68
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
147
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
47

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE