Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stacion moti Oregon BAR292G Prysma Chrome, i hirtë

Kodi i produktit:
181024
EAN:
4891475156271
Ekran me ndriçim:
Energji:
Karikues
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BAR292G

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stacioni i motit BAR292G ofron informata rreth motit në një ekran me shtatë ngjyra të ndryshme të cilat ndryshojnë sipas ndryshimit të temperaturave. Për paraqitjen e motit, përdor 5 ikona të animuara ( me diell, pjesërisht me re, me re, me shi, apo me borë). Përveç informatave rreth motit, kjo pajisje mund të përdoret edhe si orë. Ky stacion i motit është i pajisur me sensor pa kabllo i cili transmeton me frekuencë prej 433 MHz në një hapësirë prej 50 m dhe ofron mundësinë që të lidhet deri më 5 sensorë të tjerë pa kabllo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891475156271
Ekran me ndriçim:
Energji:
Karikues
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BAR292G
Lansuar:
10 Nëntor 2015
Madhësia e ekranit [mm]:
162 x 43
Orë me alarm:
Orë me radio:
Përmasat [mm]:
22 x 200 x 80
Prodhuesi:
Oregon Scientific
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
-5/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-20/+60
Ueb-i i prodhuesit:
Oregonscientific.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE