Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Stacion moti Oregon JW208W

Kodi i produktit:
199732
EAN:
4891475757492
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
246
Kodi i prodhuesit:
JW208W

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stacioni i motit Oregon JW208W tregon kohën dhe datën si dhe temperaturën e brendshme dhe të jashtme në ° C apo ° F në ekranin me madhësi 165 x 93 mm. Ekrani paraqet katër ikona që tregojnë nëse moti është me diell, me re, me shi apo me borë. Për më shumë, vlerat e temperaturës së brendshme mund të jenë prej -5 ° C deri +50 ° C me një saktësi prej +/- 1 ° C. Përveç temperaturës, kjo pajisje mund të përdoret edhe si orë ndrrohet automatikisht pasi që kontrollohet nga radio sinjali DCF-77. Dimensionet e orës digjitale së bashku me termometër janë 246 x 173 x 30 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891475757492
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
246
Kodi i prodhuesit:
JW208W
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
173
Madhësia e ekranit [mm]:
165 x 92
Orë me radio:
Pesha [g]:
486
Prodhuesi:
Oregon Scientific
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
-5/+50
Trashësia [mm]:
30
Ueb-i i prodhuesit:
Oregonscientific.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE