Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Alarm Sencor SDC 1200 B

Kodi i produktit:
220373
EAN:
8590669218523
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669218523

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SDC është pajisje lehtë e përdorshme për secilin individ, i cili ofron funksion ore me alarm, termometër dhe kalendar. Ka ekran LCD me dritë të bardhë në prapavijë, dhe përmasat e pajisjes janë 78 x 78 x 30 mm si dhe pesha 72g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669218523
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669218523
Orë me alarm:
Orë me radio:
Përmasat [mm]:
78 x 78 x 30
Pesha [g]:
72
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
0/+60

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE