Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë digjitale Sencor SWS 8400, me alarm

Kodi i produktit:
224663
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Si do të jetë? Projektuar nga Sencor, kjo orë tregon parashikimet e motit, duke përfshirë temperaturën dhe lagështinë në një mjedis të hapur dhe të brendshëm, përmes një ekrani të gjerë. Pajisja vjen me një sensor të jashtëm që transmeton të dhëna me valë deri në 30 metra. Në total, mund të lidhni tre sensorë me pajisjen në fjalë. Ekran i qartë: Ekrani i stacionit të motit mund të japë 256 ngjyra. Me një diagonale prej 19,2 centimetra, është i lehtë të lexohet. Ofron katër ngjyra të ndryshueshme me një sfond të zi: 1) Loop: On / Off Auto Loop 256-ngjyrësh, Rainbow: Ylber me 8 ngjyra 2) Temperatura e jashtme: 17 ngjyra të ndryshme varësisht nga temperatura e jashtme 3) Kontrolli rrotullues: Manual 256-ngjyrësh "Fine Tuning" 4) Ekrani me ngjyrë të vërtetë PMVA: Raport i kontrastit tejet i lartë, kënde të gjera shikimi, lexueshmëri të shkëlqyeshme të diellit Çfarë tjetër mund të bëjë ky produkt? Stacioni ofron një parashikim 12 deri 24 orë bazuar në ndryshimin e temperaturës dhe presionit të ajrit. Përdor disa ikona për të shfaqur parashikimin e motit (me diell, me re, me re, shi, borë). Të dhënat e sensorit ruhen si vlerat më të larta dhe më të ulëta në memorie. Njësia paralajmëron për motin e akullt, gjithashtu mundësinë e alarmit të përsëritur. Ora radio e kontrolluar DCF77 është e pajisur me funksionin DST (Manual Adjustment Option). Vetitë kryesore Stacion meteorologjik me sensor të jashtëm që tregon të dhënat e brendshme dhe të jashtme të temperaturës dhe të presionit në një ekran 19.2 centimetër. Ka tre nivele të ndriçimit të ekranit: I lartë / I ulët / Off. Furnizimi me energji i njësisë kryesore sigurohet nga mbushësi DC 4.5 V / 300 mA. Gjithashtu është përfshirë një bateri rezervë. 2 bateri me madhësi 1.5 V AA kërkohen për të furnizuar sensorin (bateritë nuk janë të përfshira - rekomandohet përdorimi i baterive të litiumit).

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE