Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës temperature dhe lagështie Oregon Sientific THGN132N, i bardhë

Kodi i produktit:
175991
EAN:
4891475388719
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
THGN132N
Lansuar:
1 Gusht 2015
Prodhuesi:
Oregon Scientific

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja për matjen e temperaturës dhe nivelit të lagështisë Oregon Scientific është pajisje e cila përdoruesve të saj ua mundëson qasjen në lartësinë e temperaturës dhe lagështisë, pajisja bën matje në rreze deri 30 metra duke u varur edhe nga kushtet e vendit ku vendoset, pajisja bën matje të temperaturës nga -20 gradë deri +60 gradë celsius dhe nivel të lagështisë 25% deri 95 %. Funksionon duke dërguar sinjal wireless në stacionet meteorologjike dhe funksionon me anë të baterisë AA me 1.5 V. Pajisja përshtatet me stacionet meteorologjike Oregon BAR206, BAR208HG, BAR388HG, BAR800, BAR808HG, RAR501, EMR211, RAR213HG, BAR218HG, RRM222P, BAR223P, RMR221P, RMR203HG, BAR806HG, RMS300A, RMS600A dhe VR606.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891475388719
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
THGN132N
Lansuar:
1 Gusht 2015
Prodhuesi:
Oregon Scientific
Ueb-i i prodhuesit:
Oregonscientific.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE