Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë me alarm Technoline WT 260

Kodi i produktit:
206619
EAN:
4029665002606
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WT 260

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrini të informuar për orën e saktë gjatë ditës dhe natës me orën me alarm Technoline WT 260. Kjo orë është e pajisur me një ekran të madh, numra të mëdhenjtë, një shkurtesë për ditën dhe temperaturën. Me të gjitha këto informata, ju gjithmonë do të keni një pasqyrë të informatave më të nevojshme gjatë gjithë kohës. Alarmi ka edhe opsionin Snooze pas çdo pesë minutash, për ata që pas alarmit të parë duan ta zgjasin edhe pak gjumin. Dimensionet e kësaj orë janë 79 x 78 x 30 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4029665002606
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WT 260
Lansuar:
3 Shkurt 2017
Orë me alarm:
Përmasat [mm]:
79 x 78 x 30
Prodhuesi:
Technoline
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
-5/+50

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE