Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sensor Solight TE44S për TE44

Kodi i produktit:
267387
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592718012489
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Solight TE44
I përdorshëm me markat:
Solight

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sensor është i dizajnuar për matjen e temperaturës së brendshme dhe të jashtme. Mat vlerat në mënyrë të pavarur pavarësisht lidhjes me termometrin TE44. Distanca e veprimit pa pengesa është 30 m dhe frekuenca e transmisionit në termometër është 433 MHz. Është rezistent ndaj motit. Karikohet nga dy bateri AAA (LR03)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592718012489
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Solight TE44
I përdorshëm me markat:
Solight
Kodi:
TE44S
Lansuar:
13. 8. 2019
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Solight

Bashkangjitja Sensor Solight TE44S për TE44 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE