Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Termometër Solight TE44, me wireless

Kodi i produktit:
267385
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592718012229
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TE44

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi ta dini se a është ngrohtë apo ftohtë jashtë? Atëherë ky termometër është i duhuri për ju. Ka ekran të qartë dhe disa butona për operim të lehtë dhe të shpejtë. Ai shfaq temperaturën duke u bazuar në matjet e sensorit në një distancë 30m. Përveç matjes së temperaturës, tregon edhe orën dhe ka alarm të integruar. Mat temperaturën e brendshme nga -9 ° C në + 50 ° C dhe temperaturën e jashtme nga -50 ° C deri në + 70 ° C. I nevojiten dy bateri AAA (LR03) për njësinë kryesore dhe dy bateri AAA (LR03) për sensor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592718012229
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TE44
Lansuar:
13. 8. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Orë me alarm:
Prodhuesi:
Solight
Shtrirja e temperaturave të brendshme ˚C:
-9/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme ˚C:
-50/+70

Bashkangjitja Termometër Solight TE44 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE