Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MP3 Player Hyundai MP 366 FM 4GB, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
163234
EAN:
8592417053813
Marrës FM:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
128 x 64
Prodhuesi:
Hyundai
Pesha [g]:
36

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MP3 Player elegant me ekran OLED i cili mbështet formatin MP3 dhe WMA. Përfshin akordues FM dhe bateri me jetëgjatësi të zgjatur të cilat mundësojnë funksionimin e produktit për 17 orë. Për më shumë, ky produkt përfshin dizajn me stil si dhe kufje. Për ruajtjen e këngëve tuaja të preferuara në MP3 ose WMA, ofron kapacitet të memories prej 4GB. Ju mund t’i ngarkoni të dhënat përmes portit USB duke i zvarritur ato nga kompjuteri juaj. Dimensionet e pajisjes janë 90 x 25 x 10 mm dhe ajo peshon vetëm 38 g. Ky produkt vjen në ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417053813
EQ:
Formate:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
HYUMP366GB4FMP
Kohëzgjatja e funksionimit të MP3 [h]:
17
Lansuar:
13 Nëntor 2014
Lloji i baterisë:
E integruar
Marrës FM:
Medium për ruajtjen e të dhënave:
Brendshëm
Ngjyra:
Rozë
Përmasat [H x W mm]:
90 x 30 x 10
Pesha [g]:
36
Prodhuesi:
Hyundai
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
128 x 64
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja MP3 Player Hyundai MP 366 FM 4GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE