Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ TK800, e bardhë

Kodi i produktit:
235665
Burim ndriçimi:
Llambë
Llambë:
240
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
272

Si të porosisim në Gjirafa50?

1161.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 96.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse deshironi të shijoni imazhe me cilësi të lartë prej 8.3 milionë pixel me ngjyra HDR intensive, atëherë BenQ TK800 është një bast i sigurt. Ai do të kënaqë të gjithë dashamirët e sportit, duke ofruar mundësinë e rritjes së zërit për të iu bërë të ndiheni si në stadium. Ky projektor ka rezolucion 4K UHD të pastër prej 3840 x 2160 pixel, shkëlqim të lartë3000 ANSI lumen si dhe një kontrast unik prej 10000: 1 që iu japin imazhe edhe në dritë të ulët, falë ndriçimit të fuqishëm 240W të llambës ndriquese e cila ka jetëgjatësi deri në 10000 orë në modalitetin SmartEco. Ofron, ndër të tjera, HDMI, D-sub, RCA ose S-Video. Dimensionet janë 353 x 135 x 272 mm, pesha 4.2 kg, kurse ngyra e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
9.76
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1,95
EAN:
4718755074677
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
353
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi i prodhuesit:
9H.JJE77.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
10000
Lartësia [mm]:
135
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Pesha [kg]:
4,2
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)
Trashësia [mm]:
272
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ TK800 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE