Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Epson EB-1450Ui, 3LCD, 100 "@ 60cm

Kodi i produktit:
217098
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
0.6
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.4
Përdorimi:
Për zyrë, shkollë
Portet dalëse:
Audio, DVI, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, USB-A, USB-B, VGA (D-SUB)

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,441.50 
Ju kurseni : 92.00   (3%)
3349.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 279.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EPSON EB-1450Ui është një projektor i kualitetit shumë të lartë. Ky projektor vjen me një numër të madh specifikash dhe mundësish.

EPSON EB-1450Ui gjen përdorim në vende të ndryshme shembull si në takime biznesi apo edhe në hapsira shkollore të avancuara.

Ky projektor vjen së bashku me dy stilolapsa interaktiv si edhe me mundësinë e komandës touch control, gjë që e bën punën sa më të lehtë si edhe përdorimin e pajisjes.

Ky projektor është i dizajnuar në atë mënyrë që vendoset më afër ekranit në mënyrë që të preventohen hijet e padëshiruara.

Njëkohësisht dallohet të ketë edhe teknologjinë inovative 3LCD që mundëson imazhe të kualitetit të lartë Full HD dhe dukje më natyrale të ngjyrave.

Karakteristikat kryesore përfshijnë jetëgjatësinë e lampës 257W prej 10.000 orëve nëse vendoset në gjendjen ekonomike, Input për mikrofon, Input për Headphones, mundësi për contrast të lartë.


Vlerësimet

Detajet teknike

Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
0.6
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.4
Përdorimi:
Për zyrë, shkollë
Portet dalëse:
Audio, DVI, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, USB-A, USB-B, VGA (D-SUB)

Bashkangjitja Projektor Epson EB-1450Ui edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE