Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-U05, i bardhë

Kodi i produktit:
229597
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Video
VGA (D-SUB):
Varje në mur:
USB:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
737.50 
Ju kurseni : 128.00   (17%)
609.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni projektim me cilësi superiore të filmave apo lojërave me projektorin EPSON EB-U05 me rezolucion WUXGA që ka aftësi të shfaqë imazhe deri në 300 ". Ofron raport të jashtëzakonshëm të kontrastit 15,000: 1 dhe përdor teknologjinë e avancuar 3LCD. Jetëgjatësia shumë e lartë e llambës së EPSON EB-U05 ju siguron projektim pa brenga deri në 15 vjet - edhe me përdorim të përditshëm. EPSON EB-U05 është projektor 3LCD me rezolucion WUXGA prej 1920 x 1200 px, shkëlqim prej 3400 lumens, raport të kontrastit 15000: 1 dhe raport të aspektit 16:10. Ndërfaqet: USB-A 2.0, USB-B 2.0, hyrje VGA, (2x) hyrje HDMI, hyrje e përbërë, hyrje audio, Cinch, Wireless LAN IEEE 802.11 b / g / n (sipas dëshirës), MHL.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
9
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.9
EAN:
8715946639512
Ekran:
3LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
302
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
V11H841040
Komandë:
Kontrast [:1]:
16 000
Lartësia [mm]:
92
Llambë:
210
Lloji i projektorit:
Video
Ndriçimi (ANSI lumens):
3400
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home CinemaZyrë
Pesha [kg]:
2.8
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), USB-A, USB-B, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
RJ-45:
Teknologjia:
LCD
Trashësia [mm]:
252
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
Varje në mur:
VGA (D-SUB):
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Epson EB-U05 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE