Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Forever MLP-100 FHD, 1500:01:00, 120" Full HD, bardhë e zi

Kodi i produktit:
217624
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
115
Trashësia [mm]:
237
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Prodhuesi:
Forever

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

APC MLP-100 është projektor shumëfunksional LED me mbështetje Android dhe Wi-Fi. Projektori lejon projektimin nga 1 në 3.5 metra në madhësi të fotografisë prej 30 deri në 120 ". KA 1GB RAM. Ofron port audio, AV, HDMI, USB-A. Forever APC MLP-100 ka një rezolucion maksimal Full HD prej 1920 x 1080 piksela.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
120
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3.5
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
EAN:
5900495434890
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Funksioni:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
HDMI:
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
30 000
Kodi i prodhuesit:
HAPPY-PRO-MLP-100
Kontrast [:1]:
1 500
Lartësia [mm]:
115
Llambë:
55
Lloji i projektorit:
Portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
1200
Ngjyra:
Bardhë, zi
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
0.96
Portet dalëse:
Audio
Portet hyrëse:
AV, HDMI, USB-A
Prodhuesi:
Forever
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
237
USB:

Bashkangjitja Projektor Forever MLP-100 FHD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE