Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus 3D SpaceNavigator

Kodi i produktit:
191971
EAN:
4260016340620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
3DX-700028

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këta lloje të mausëve 3D, janë të projektuar që të japin performanca jashtëzakonisht të larta. Ky maus nga SpaceNavigator hyn në top grupet profesionale të mausëve 3D, të cilët do të ua lehtësojnë punën me aplikacionet CAD, dhe do të përmirësojnë produktivitetin tuaj. Posedon dizajn preciz dhe funksionalitet të shkëlqyer të cilin do ta pëlqeni shumë. Me anë të rrotullimit 3D, aplikimi do të jetë më i lehtë, sesa ndonjëherë më parë. Avantazh tjetër është edhe posedimi i senzorëve të këtij produkti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260016340620
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
3DX-700028
Lartësia [mm]:
53
Numri i butonëve:
2
Pesha [g]:
479
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
78

Bashkangjitja Maus 3D SpaceNavigator edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE