Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Acer H7550, 3D

Kodi i produktit:
167368
Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
EAN:
4713147684656
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

843.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 70.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer H7550 është projektor me çmim të lirë por me performancë të jashtëzakonshme. Ky projektor ofron pamje të përkryera një milion ngjyrëshe dhe dhoma juaj do të ngjaj në një sallë kinemaje ku ju do të shijoni në maksimum filmat tuaj të preferuar. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë 3D dhe DLP. Këto dhe karakteristika të tjera e bëjnë këtë projektor shumë funksional, duke iu mundësuar shfaqjen e pamjeve cilësore me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px dhe me kontrast të lartë me raport 16.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte HDMI, S-Video dhe USB, si dhe mund të projektojë në distanca prej 1 m - 7.6 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
EAN:
4713147684656
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MR.JL711.001
Komandë:
Kontrast [1]:
16 000
Lansuar:
24 Shkurt 2015
Llambë:
210
Lloji i projektorit:
3D, profesional
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 000
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Bashkangjitja Projektor Acer H7550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE