Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor ASUS P3B 3D

Kodi i produktit:
179332
Altoparlantë:
Lartësia [mm]:
43
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Trashësia [mm]:
131,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
747.50 
Ju kurseni : 102.00   (14%)
645.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS P3B është projektor i fuqishëm i cili iu mundëson edhe projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori ASUS P3B është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion të lartë 1280 x 800 pix, kontrast të lartë me raport 100,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 800 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti që iu nevojitet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Dioda LED
Diagonalja e ekranit [inç]:
200
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
3.4
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.45
Ekran:
DLP
Ekran i gjerë:
Funksione shtesë:
Slot për kartë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
153,5
HDMI:
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
30 000
Kodi i prodhuesit:
90LJ0070-B00120
Komandë:
Kontrast [:1]:
100 000
Lartësia [mm]:
43
Lloji i projektorit:
3D, zyrë, mini, portativ
Ndriçimi (ANSI lumens):
800
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
0,75
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
HDMI, USB, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Trashësia [mm]:
131,2
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor ASUS P3B 3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE