351.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.29€ në muaj  

174986
1 artikuj
+
BenQ MS506 është projektor i cili iu mundëson projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Falë peshës së lehtë dhe dimensioneve kompakte ai është shumë praktik për tu bartur. Ky projektor është i pajisur me teknologji të avancuara, përfshirë këtu edhe teknologjinë DLP. Karakteristikat e veçanta të këtij projektori e bëjnë të mundur projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 800 x 600 px dhe kontrast të lartë me raport 13.000 : 1. Projektori është i pajisur me porte VGA (D-Sub), S-Video, RCA dhe USB, kurse madhësia e pamjeve të projektuara mund të ketë diagonale prej 30" - 300".

Detajet teknike

Altoparlantë:
Po
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
EAN:
4718755058752
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
283
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4 000
Kodi:
9H.JA477.13E
Komandë:
Po
Kontrast [1]:
13 000
Lansuar:
21 Korrik 2015
Lartësia [mm]:
95
Lloji i projektorit:
3D, Zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Pesha [kg]:
1,8
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Po
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
S-Video:
Po
Trashësia [mm]:
222
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
Po
Varje në mur:
Po
VGA (D-SUB):
Po
Projektori ma i liri ne treg qe e kom pa deri tash edhe shume i knaqun me kualitet ne raport me cmim!
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera