Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bazament për projektorë EPSON

Kodi i produktit:
129237
EAN:
4988617019522
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
V12H003B23
Lansuar:
17 Maj 2013
Lloji i mbajtësit:
Për tavan

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson ofron cilësi të lartë dhe zgjidhje shumë të besueshme për të përshtatur projektorët e tyre me mbajtëse të veçantë. Mbajtëset në formë kllapash lejojnë instalimin e projektorëve të përshtatshëm në tavan. Ky mbajtës është dizajnuar për projektorët e modeleve Epson të serive EMP-1715/1810/1815/1825/260/280/822 / 400W dhe EB-85/824/825 / 826W / 1720/1725 / 1730W / 1735W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4988617019522
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
V12H003B23
Lansuar:
17 Maj 2013
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Bazament për projektorë EPSON edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE