Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për projektor Optoma OCM815B, i zi

Kodi i produktit:
184667
E rrotullueshme:
EAN:
5060059046775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi për projektor i dizajnuar nga Optoma është mbajtës ideal për dhoma me tavane të larta. Mbajtësi Optoma OCM815B është shumë i lehtë për t'u instaluar dhe i lehtë për t'u përdorur falë dizajnit unik që posedon.Mbajtësi ofron mundësinë e kthimit deri në +/- 30° dhe pjerrtësisë deri në +/- 20°.Lehtësisht rregullohet dhe ka gjatësi rreth 576-826 mm, ndërkohë mundëson mbledhjen e të gjitha kabllove brenda këmbëve të pajisjes për shkaqe estetike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
5060059046775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
OCM815B
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Optoma

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE