Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për projektor Optoma OCM818W-RU, i bardhë

Kodi i produktit:
184664
EAN:
7964350412124
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
OCM818W-RU

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi për projektorë Optoma OCM818W-RU me ngjyrë të bardhë është shumë i lehtë për t'u montuar dhe i lehtë për t'u përdorur falë dizajnit unik që ka për vendosjen e projektorëve të përcaktuar. Mbajtësi ofron mundësinë e rrotullimit deri në +/- 30° me pjerrtësi deri në +/- 20°. Mbajtësi për montim në tavan mund të rregullohet horizontalisht deri në 70 mm. Kapaciteti bartës i këtij mbajtësi është 15 kilogramë. Për të parë se me cilët projektorë përshtatet ky mbajtës, vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7964350412124
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
OCM818W-RU
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Optoma
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE