Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për projektor Stell SHO 1029

Kodi i produktit:
63334
EAN:
8590669062997
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
8590669062997
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta vendosni projektorin në një vend të caktuar dhe ta shijoni pamjen që ofroni? A është ky “vend i caktuar” tavani? Atëherë, mbajtësi Stell SHO 1029 është ideali për ju, pasi që me ndihmën e tij mund ta vendosni projektorin në tavan. Kapaciteti i mbajtësit është 15 kg, ndërsa ka ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669062997
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
8590669062997
Lansuar:
10 Maj 2011
Largësia maksimale prej murit [cm]:
13,5
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Stell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE