Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për projektor STELL SHO 1090B, i zi

Kodi i produktit:
93096
E rrotullueshme:
EAN:
8590669086061
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669086061
Lansuar:
16 Qershor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Stell ofron zgjidhje të kualitetit të lartë për vendosjen e televizorëve, projektorëve dhe mikrofonave. Stell SHO 1090S është mbajtës për vendosjen e projektorit në tavan. Ky mbajtës ka një hapësirë vendosjeje nga tavani prej 40 deri në 62 cm dhe i ofron përdoruesit një vendosje të projektorit prej 30 shkallëve dhe rrotullim rreth + - 180 shkallë. Kapaciteti i ngarkesës së kësaj pajisjeje është 15 kg. Për prodhimin e kësaj pajisjeje janë përdorur alumin dhe çelik i kualitetit të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8590669086061
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669086061
Lansuar:
16 Qershor 2011
Largësia maksimale prej murit [cm]:
62
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Stell
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE