Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për projektorë ELITE SCREENS

Kodi i produktit:
70416
EAN:
8768180082132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
A56-E25B
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 
Ju kurseni : 21.00   (36%)
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një nga përfitimet e shumta të projektorëve modernë është shfaqja pranë një zone të madhe të ekranit dhe mprehtësia e shkëlqyer e imazhit, gjithashtu dhe mundësia e vendosjes së lehtë për shkak të peshës dhe madhësisë së vogël. Mënyra më e zakonshme ëshë ajo duke projektuar më këtë pajisje në tavan, dhomë, dhomë prezantimit apo qoshe. Një nga prodhuesit është edhe një kompani Elite Screens, e cila gjithashtu prodhon projektorë. Një nga produktet e kësaj kompanie është edhe projektori që montohet në tavan ose në një qoshe. Kjo pajisje të mundëson animin (pjerrësinë) prej 30-45 ° ose rrotullim 360 gradë. Kapaciteti i mbajtësit të projektorit është 20 kg dhe sigurisht të gjitha pajisjet e tjera të nevojshme për instalimin, si pjesë e pakos.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8768180082132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
A56-E25B
Lansuar:
10 Maj 2011
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Elite Screens
Rrotullimi:
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE