Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për për projektor Optoma OCM815W

Kodi i produktit:
184666
E rrotullueshme:
EAN:
7964350412360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një mbajtëse për projektorë, ideale për dhomat me tavan të lartë. Mbajtësja është e lehtë për t'u instaluar, e lehtë për tu vendosur dhe dizajni i saj unik lejon përdorimin e projektorëve të caktuar. Mbajtësja ofron mundësin e rrotullimit deri në +/- 30 ° dhe animit deri në +/- 20 °. Këmba e mbajtëses rregullon lartësinë në mes të 575-826 mm. Kapaciteti maksimal i ngarkesës së mbajtëses është 15 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
7964350412360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
OCM815W
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Optoma

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE