Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për projektor Stella SHO 1090S

Kodi i produktit:
93093
E rrotullueshme:
EAN:
8590669090273
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
8590669090273

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Stella ofron zgjidhje me kualitet dhe seriozitet të lartë, për televizorë, projektorë dhe altoparlantë, me mbajtës të veçantë. Stella SHO 1090S është një mbajtëse që lidhë projektorin në tavan. Kjo mbajtëse ka një shtrirje nga tavani në rang prej 40 deri 62 cm dhe i ofron përdoruesit mundësinë e animit në varg prej 30 shkallë dhe filmimit në mes të + - 180 shkallë. Kapaciteti i saj për ngarkesë është 15 kg. Gjatë prodhimit të pajisjes janë përdorur aliazh i aluminit dhe çelik i kualitetit të lartë. Ngjyra është e argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8590669090273
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
8590669090273
Lansuar:
16 Qershor 2011
Largësia maksimale prej murit [cm]:
62
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Stell
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE