Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtësi për projektor Stell SHO 1091, i argjendtë

Kodi i produktit:
93092
E rrotullueshme:
EAN:
8590669086078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
8590669086078

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
Ju kurseni : 14.00   (22%)
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Stell ofron zgjidhje të cilësisë së lartë dhe të sigurt për televizorë, projektorë dhe altoparlantë, me mbajtës shumë të veçantë. Mbajtësi Stell SHO 1091 montohet në tavan dhe e mundëson vendosjen e projektorit lart. Ky mbajtës ka një shtrirje nga tavani prej 60 deri në 102 cm dhe i mundëson përdoruesit pjerrtësi deri në 30 shkallë dhe rrotullim ndërmjet + - 180 shkallëve. Ngjyra e këtij versioni është e argjendtë, ndërsa mund të bartë deri në 15 kilogramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8590669086078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
8590669086078
Lansuar:
16 Qershor 2011
Largësia maksimale prej murit [cm]:
102
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Stell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE