Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtësi për projektor Stell SHO 1092

Kodi i produktit:
93091
E rrotullueshme:
EAN:
8590669086085
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
8590669086085

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi për projektorë Stell SHO 1092 është një tjetër pajisje në gamën e produkteve të kompanisë Shell. Është fjala për një mbajtës që montohet në mur, ndërsa në të mund të vendoset projektori. Kapaciteti ngarkues i këtij mbajtësi është deri në 15 kilogramë, ndërsa i mundëson përdoruesit pjerrtësi deri në 30 shkallë dhe rrotullim deri në + - 180 shkallë. Mbajtësi ka një shtrirje nga muri prej 25.5 deri në 33 cm. Ndryshe, kompania Stell ofron zgjidhje të cilësisë së lartë dhe të sigurt për televizorë, projektorë dhe altoparlantë, me mbajtës shumë të veçantë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8590669086085
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
15
Kodi i prodhuesit:
8590669086085
Lansuar:
16 Qershor 2011
Largësia maksimale prej murit [cm]:
33
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Stell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE