Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ekran për projektor Aveli, 200x125cm, (16:10)

Kodi i produktit:
254653
Diagonalja (inç):
92,8
EAN:
14050200131444
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi:
XRT-00106

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekranet e projektorëve Aveli janë të përshtatshme për prezantime dhe projektime arsimore, private, dhe në korporata. Sipërfaqja e bardhë e ekranit është mat me një imazh të lartë që ofron një pamje të mirë nga të gjitha anët në sajë të gjerësisë së saj. Ky ekran për projektor është i lehtë për t'u mirëmbajtur pasi trupi mbrojtës i përkryer parandalon hyrjen e pluhurit. Ky ekran ka cilësi të lartë projektimi me përmasa 200 x 125 cm, me raport 16:10. Ekrani përfshin kutinë e montimit, dhe mund të vendoset në mur ose tavan.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja (inç):
92,8
EAN:
14050200131444
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi:
XRT-00106
Kornizë e zezë:
Lansuar:
16. 2. 2019
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (16:10)
Madhësia e imazhit:
200x125
Pesha [kg]:
7,2
Prodhuesi:
Aveli
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE