Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ekran për projektor Elite Screens 100'' (16:9 )

Kodi i produktit:
198390
Besueshmëria:
100 %
Lloji i ekranit:
Elektrik
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Prodhuesi:
Elite Screens
Madhësia e imazhit:
124,5x221,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

504.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ekran me teknologji MaxWhite tekstil me fije qelqi me diagonale 100 "(254 cm). Produkti ofron një format fotografik 16: 9 dhe ka dimensione 124.5 x 221.5 cm. Kërkon instalim në tavan. Ofron standardin e ndërfaqes në rrjet RJ-45. Produkti gjithashtu vjen me një trigger 5-12V për të sinkronizuar kontrollin e ekranit me fuqinë e projektorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja inç:
100
EAN:
6944904406992
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia cm:
221,5
Kodi:
SK100XHW-E24
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia cm:
124.5
Lloji i ekranit:
Elektrik
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
HDTV (16:9)
Madhësia e imazhit:
124,5x221,5
Prodhuesi:
Elite Screens
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE