Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ekran për projektor Elite Screens 100"

Kodi i produktit:
75152
EAN:
6944904402116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
ELECTRIC100XH
Kornizë e zezë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

365.50 
Ju kurseni : 62.00   (17%)
303.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Projektori do ishte i padobishëm pa një tabelë kualitative e cila do mund ta projektonte pamjen që vije nga ai. Elite Screens është një prodhues lider i pajisjeve të tilla dhe ofron një gamë të gjerë të ekraneve për projektor me sipërfaqe të ndryshme. Dimensionet e produktit janë 124.5 x 221.5 cm ndërsa diagonalja e ekranit përfshin 100". Produkti është shumë i lehtë për t'u instaluar dhe është i pajisur me një telekomandë kontrolli IR. Për më tepër, përfshin një motor të sinkronizuar i cili mundëson operim të heshtur të produktit dhe konsumim të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904402116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
ELECTRIC100XH
Kornizë e zezë:
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Elektrik
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (169)
Madhësia e imazhit:
124x221
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE