Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ekran për projektor Elite Screens 113"

Kodi i produktit:
66026
EAN:
6944904408330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M113NWS1
Kornizë e zezë:
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori do ishte i padobishëm pa një tabelë kualitative e cila do mund ta projektonte pamjen që vije nga ai. Elite Screens është një prodhues lider i pajisjeve të tilla dhe ofron një gamë të gjerë të ekraneve për projektor me sipërfaqe të ndryshme. Ky ekran elektrik për projektor nga Elite Screens është krijuar me anë të teknologjisë MaxWhite, teknologji kjo që përdor prapavijën e zezë me qëllim që drita të mos depërtojë tutje dhe të bëhet riprodhimi i përsosur i ngjyrave. Dimensionet e produktit janë 203 x 203 cm ndërsa diagonalja e ekranit përfshin 113".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M113NWS1
Kornizë e zezë:
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Katror (11)
Madhësia e imazhit:
203x203
Prodhuesi:
Elite Screens
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE