Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ekran për projektor Optoma DS-9084PMG 84 "

Kodi i produktit:
138469
EAN:
5060059043828
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DS-9084PMG+
Kornizë e zezë:
Lansuar:
15 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

147.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori do ishte i padobishëm pa një ekran kualitativ i cili do mund ta projektonte pamjen që vije nga ai. Optama është një prodhues lider i pajisjeve të tilla dhe ofron një gamë të gjerë të ekraneve për projektor me sipërfaqe të ndryshme. Zgjedhja e kombinimit të duhur është tejet e rëndësishme për fitimin e rezultateve optimale të fotografisë.Ju mund të përcaktoheni për ekrane statike ose elektronike. Dimensionet e produktit në fjalë janë 186 x 104.5 cm ndërsa diagonalja e tij përfshin madhësi prej 84".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060059043828
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DS-9084PMG+
Kornizë e zezë:
Lansuar:
15 Tetor 2013
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (169)
Madhësia e imazhit:
1860 x 1045
Prodhuesi:
Optoma
Rritje:
1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE