Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabel për projektor Aveli, 265x149cm (16:9)

Kodi i produktit:
254654
Diagonalja inç:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
2 820
Këndi i shikimit °:
160
Kodi:
XRT-00085

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 
Ju kurseni : 36.00   (29%)
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është i lehtë për t'u trajtuar dhe e lehtë për t'u instaluar në një mur apo tavan. Është një ekran me cilësi të projektimit me përmasa 265 x 149 cm, me një raport 16: 9. Poashtu, është në një mbulesë të bardhë dhe kornizë me ngjyrë të zezë, që mund të vendoset në një mur ose tavan. Pajisjet për montim janë të përfshirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja inç:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
2 820
Këndi i shikimit °:
160
Kodi:
XRT-00085
Kornizë e zezë:
Lansuar:
16. 2. 2019
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
Video (16:9)
Madhësia e imazhit:
266x149
Pesha kg:
11.5
Prodhuesi:
Aveli
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë, e pashkëlqyeshme

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE