Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë elektrike me tripod për projektor MON ELITE SCREENS 120 "

Kodi i produktit:
115810
EAN:
876818003065
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
T120NWV1
Kornizë e zezë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

176.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Description Peak do ishte i padobishëm pa tabelën kualitative nga kanvasi, në të cilën ju mund të projektoni pamjen që dëshironi. Marka ELITE SCREENS ofron mundësi të mëdha të zgjedhjes së ekraneve për projektor, me sipërfaqe të ndryshme. Kjo tabelë elektrike është dizajnuar për përdorim të përditshme si dhe shpaloset dhe mbyllet lehtë me anë të një unaze për mbyllje që ajo posedon. Pasqyrimi i ngjyrave bëhet në mënyrë të shkëlqyer, madje edhe në këndet më të gjera të pamjes, përkatësisht deri në 160 shkallë. Diagonalja e ekranit është 120", me material me qëndrueshmëri të lartë dhe është shumë të lehtë për t'u pastruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
876818003065
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Këndi i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
T120NWV1
Kornizë e zezë:
Lansuar:
4 Tetor 2012
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Celularë, tripod
Madhësia e ekranit:
Video (43)
Madhësia e imazhit:
182.9 x 243.8
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE