Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë për projektor ELITE SCREENS 120"

Kodi i produktit:
198434
EAN:
6944904408224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M120XWH2-E24
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

233.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi ELITE SCREENS ofron gamë të gjerë të ekraneve për projektor me sipërfaqe të ndryshme. Ky ekran për projektor nga Elite Screen vjen me diagonale 120" dhe ofron kualitet mjaftë të lartë dhe është i përdorshëm në lëmi të ndryshme. Ajo karakterizohet me bateri jetëgjatë dhe është shumë e lehtë për tu mirëmbajtur. Kjo tabelë për projektor është e dizajnuar për tu instaluar në mur apo tavan. Dimensionet e saj janë: 148.6 x 264.2 cm dhe ka format 16:9. Pasqyrimi i ngjyrave është i mrekullueshëm, madje edhe në këndet më të gjera të pamjes, përkatësisht deri në 160 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408224
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M120XWH2-E24
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
HDTV (169)
Madhësia e imazhit:
148,6x264,2
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE