Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tabelë motorike për projektor Elite Screens, 84 "(213.4 cm) / 16: 9 / 104.1 x 185.4 cm, e zezë

Kodi i produktit:
198422
EAN:
6944904408118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M84UWH
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

103.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Elite Screens ofron një gamë të tabelave për projektor me zgjedhje të shumta për sipërfaqe. Tabelat speciale kanë një kualitet shumë të lartë dhe gjejnë aplikim në shumë fusha. Kjo tabelë dallohet për qëndrueshmëri dhe mund të mirëmbahet lehtë. Ka një sistem automatik të mbylljes, si dhe një kënd të gjerë të shikimit. Tabela ka një diagonale prej 84" ndërsa formati i projektimit në mur është 16:9. Reflektimi i ngjyrës është shumë i mirë edhe në dhoma me ndriçim të ndryshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6944904408118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M84UWH
Kornizë e zezë:
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lloji i ekranit:
Manual
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e ekranit:
HDTV (169)
Madhësia e imazhit:
104,1x185,4
Prodhuesi:
Elite Screens
Rritje:
1,1
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE